سایت فرشمی در هفتمین سالگرد انتشار در بهمن ماه ۱۳۹۷٬ فعالیت خود را به عنوان فروشگاه مارکت پلیس با دعوت از سایر فروشندگان به ارایه محصول در فرشمی آغاز کرد. تا پیش از این٬ محصولات فرشمی توسط چند فروشنده‌ی همکار معدود تامین می‌شد اما همزمان با رشد فرشمی و مطرح شدن به عنوان یک برند معتبر  میان مشتریان و به دلیل فراهم کردن بستر برای سایر فروشندگان و افراد فعال در حوزه‌ی وب جهت کسب درآمد از طریق انتشار محصول و همچنین تامین محصولات بیشتر برای مشتریان٬ این تصمیم مبنی بر تبدیل فرشمی به مارکت پلیس توسط مدیریت این مجموعه اتخاذ شده است.

آن چه مدنظر ماست٬ ایجاد بستری برای تمام فروشندگان جهت ثبت محصول در فاز اول٬ و انتخاب فروشندگان برتر جهت همکاری مداوم در سایر زمینه ها می‌باشد. بنابراین هدف از ایجاد این سیستم٬ راه‌اندازی یک فروشگاه متمایز با محصولات باکیفیت است. لذا از تمام فروشندگانی که تمایل به ارایه محصول (افزونه٬ قالب و آموزش در زمینه وردپرس) در مارکت فرشمی دارند دعوت می‌شود با رعایت و توجه به قوانین و شرایط زیر اقدام به ثبت محصول نمایند:

 

۱- محصولات قابل ارایه شامل دو حالت می‌باشند. یک – محصول تولیدی که از صفر تا صد توسط فروشنده کدنویسی شده و توسعه آن بر عهده فروشنده می‌باشد. دو – محصول خارجی که توسط فروشنده بومی سازی (ترجمه – راستچین) شده باشد.

الف – محصول تولیدی می‌بایستی تست شده و فاقد ایرادات نرم‌افزاری باشد و همچنین کپی محصول خارجی یا داخلی نباشد.

ب- محصول ترجمه٬ می‌بایستی از سازنده‌ی خارجی و یا مارکت‌های معتبر خارجی خریداری شده و اصالت آن تضمین گردد

۲-

جشنواره بهاره‌ی رمضان

تخفیف‌های شگفت انگیز٬ محصول و آموزش رایگان روزانه و آفرهای جذاب دیگر را با وارد کردن ایمیل‌تان دریافت کنید
ارسال کن
عجله کنید! تخفیف‌های بزرگ دارای حد نصاب است
close-link