فرشمی برای راحتی آن دسته از مشتریانی که با مقولات مربوط به طراحی و ساخت وبسایت و یا وردپرس آشنایی چندانی ندارند پلن های ویژه ای ترتیب داده که به کمک آن شما می توانید وبسایت مورد نیاز خود را آماده تحویل گرفته و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. حسن پلن های زیر در آن است که شما را از صرف هزینه های هنگفت برای طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار و فعالیت آنلاین تان بی نیاز می کند.

همان طور که می دانید فرشمی عرضه کننده قالب ها و افزونه های برتر وردپرس به شمار می رود. شما می توانید بر حسب نیاز کسب و کار و موضوع فعالیت خود، و با مشاهده پیش نمایش های موجود قالب ها، قالب مورد نظر خود را که جوابگوی خواسته ها و سلایق شماست، انتخاب کرده و باقی کار را به ما بسپارید.

البته شما در انتخاب قالب نیز می توانید از مشاوره رایگان بخش پشتیبانی پیش از خرید ما بهره برده تا محصول انتخابی شما کاملا منطبق با نیازهای شما باشد. سپس ما بر اساس نیازهای شما و بر اساس ضروریات متناسب با قالب انتخابی شما، سایت شما را نصب و آماده سازی کرده و تمام پلاگین های مورد نیاز را روی آن سوار نموده و سایت کامل را به شما تحویل می دهیم.

 

انتخاب قالب از شما <> تحویل سایت کامل از ما

پلن شماره یک – رایگان

این پلن، نصب عادی تمام قالب های اختصاصی موجود در فرشمی است. همان طور که می دانید برای قالب های اختصاصی که از فرشمی خریداری می نمایید شما نصب و پشتیبانی را در صورت نیاز به شکل رایگان دریافت می کنید. در این پلن تنها نصب قالب بر روی دامین مورد نظر شما توسط کارشناسان ما انجام گرفته و سایر تنظیمات و نصب افزونه های سفارشی مربوط به خریداران می باشد.

»» نصب قالب و آموزش ها و پشتیبانی رایگان

 

پلن شماره دو – 450000 تومان

در این پلن شما علاوه بر این که از مشاوره اختصاصی برای انتخاب قالب مورد نظر خود برخوردار می شوید تمام فرآیندهای مربوط به نصب قالب و افزونه هایی که برای کسب و کار شما مورد نیاز است توسط ما انجام خواهد گرفت. همچنین کارشناسی مربوط به سئو و مسائل امنیتی توسط ما انجام گرفته و تنظیمات لازم و نصب افزونه های مورد نیاز برای کسب و کار شما نیز انجام خواهد گرفت.

در این پلن ما سایتی مطابق با نیازهای شما به شما تحویل خواهیم داد و به شما کمک خواهیم کرد تا کسب و کار خود را با قدرت آغاز کرده و خود را به سرعت به مخاطبان تان معرفی کنید. تیم فرشمی برنامه های مختلفی در زمینه معرفی شما و رونق کسب و کارتان به شما پیشنهاد خواهد کرد. لازم به ذکر است که در این پلن به جز بسته ویژه افزونه های ضروری (شامل بیش از 10 افزونه پولی)، که به صورت رایگان برای شما نصب خواهد شد، قالب و سایر افزونه های دلخواه تان ابتدا باید توسط شما خریداری شود.

»» کارشناسی و مشاوره پیش از خرید

شما می توانید با توصیف شرایط کسب و کار خود انتخاب محصولات متناسب را به کارشناسان ما محول کنید. پس از انجام تحقیقات کافی، موارد متناسب با نیاز شما معرفی خواهند شد. در صورتی که محصولات مورد نیاز در مخزن فرشمی موجود نباشد این محصولات برای شما تهیه و فارسی سازی و آماده سازی شده و با همان قیمتی که روی سایت قرار می گیرد به شما ارائه می گردد. (لازم به ذکر است که در این پلن، محصول به طور انحصاری در اختیار شما قرار نمی گیرد)

»» نصب و آماده سازی سایت

با انتخاب قالب مورد نظر و معرفی به شما و در نهایت تایید شما و پرداخت هزینه قالب و پلن مورد نظر، فرآیند نصب قالب و آماده سازی سایت جهت استفاده شما آغاز می گردد. در این مرحله تمام افزونه های ضروری به صورت رایگان بر روی سایت شما نصب خواهد شد. در صورتی که شما مایل به نصب افزونه ای مضاف بر این ها باشد پس از خرید افزونه، تیم فنی ما آن را نیز بر روی سایت شما نصب خواهند کرد.

»» کارشناسی سئو و امنیت

کارشناسی سئو بر روی کسب و کار و موضوع فعالیت شما و بر مبنای کلمات کلیدی انجام می گیرد. تنظیمات مربوط به افزونه ها و سایر موارد نیز اعمال شده و سایت شما آماده بهره برداری می گردد. پس از این مرحله سایت به شما تحویل داده شده و تا یک هفته امکان تست توسط شما و رفع اشکالات موجود توسط ما، برای شما فراهم است.

 

پلن شماره سه – 1500000 تومان

در این پلن که اختصاصی ترین پلن موجود است علاوه بر موارد فوق امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. در این پلن شما برای قالب و هیچ کدام از افزونه های دلخواه خود مبلغی جداگانه پرداخت نخواهید کرد. همچنین زحمت فراهم کردن هاست و دامین بر عهده شما نخواهد بود و این موارد نیز به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. علاوه بر همه این ها، در تمام مراحل راه اندازی و ارتقای سایت ما در کنارتان خواهیم بود تا بهترین نتیجه و رتبه را در تجارت آنلاین از آن خود کنید. کسب و کار و فعالیت آنلاین شما در رسانه فرشمی و رسانه اخبار رسمی معرفی خواهد شد. همچنین شما امکان معرفی خود به ده ها رسانه و خبرگزاری را خواهید داشت. این پلن علاوه بر مراحل فوق شامل:

 

»» دریافت قالب و افزونه های مورد نیاز به صورت رایگان و انحصاری

قالب ها و افزونه های ذکر شده در مراحل بالا که توسط شما یا تیم فنی فرشمی انتخاب می گردد در این پلن به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این قالب ها در نسخه اصل و به صورت انحصاری برای شما خریداری شده و برای استفاده مورد نظر شما بومی سازی می گردد و در فرشمی برای فروش عرضه نخواهد شد.

»» هاست و دامین رایگان

هاست اولیه و دامین مورد نظر شما در این پلن به صورت رایگان عرضه می شود.

»» سئوی پیشرفته و مشاوره تخصصی رایگان

در این مرحله شما با کمک مشاوران ما، چگونگی و راه های سرمایه گذاری بر روی برند خود را فرا گرفته و مسیر خود را برای یک کسب و کار پر رونق هموار خواهید کرد. ما راهکارهای مؤثر تبلیغات را نیز با شما در میان خواهیم گذاشت.

»» طراحی صفحات فرود و برندینگ رایگان

راهکارهای موجود در برپایی یک کمپین تبلیغاتی مناسب، به شما کمک می کند تا سریعتر به بازده مناسب رسیده و مشتریان همیشگی کسب کنید. این موارد می تواند رونق کسب و کار شما را تضمین کند. متخصصان فرشمی برای شما صفحات فرود زیبا طراحی کرده و مخاطبان سایت تان را بدان ها هدایت خواهند کرد.

»» معرفی برند و فعالیت های شما در رسانه ها

کارشناسان ما در این مرحله برای کسب و کار شما خبرسازی کرده و با تنظیم و ویرایش خبر به صورت حرفه ای و انتشار آن ها در رسانه های معتبر و رسمی، از جمله رسانه فرشمی و رسانه اخبار رسمی، برند شما را به جهان معرفی خواهند کرد.

 

فرصت را از دست ندهید و همین الان استارت آپ خود را به کمک ما آغاز کنید.

همین حالا شروع کنید

WeCreativez WhatsApp Support
برای مشاوره هوشمند خرید از طریق واتساپ، با ما در ارتباط باش. جهت پشتیبانی به پورتال مشتریان مراجعه کن
👋 سلام! چطور میتونم کمک کنم؟