افزونه بکاپ گیری و انتقال سایت بکاپ بادی Backupbuddy

دسته بندی , در ۲۶ آبان ۱۳۹۵ توسط همایون آزادپور

افزونه بکاپ گیری | backupbuddy wordpress plugin

نسخه فعلی: ۸.۲.۸.۳ بروزرسانی ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

 

حتما می دانید که پشتیبان گیری، یکی از مهم ترین مسائل امنیتی است که شما را از دام بسیاری از مشکلات می رهاند. اگر مدتی است که در حوزه وب فعالیت می کنید حتما برایتان پیش آمده که ناخواسته اطلاعات سایت تان ار کف رفته باشد. اگر طراحی وب می کنید که این اتفاق برایتان بسیار رخ داده است. در این مواقع اگر مرتبا از سایت خود بکاپ (چه دیتابیس و چه از فایل ها) گرفته باشید، می توانید با جایگزین کردن یکی از آن ها خودتان را از کابوس برهانید.

 

 

افزونه های بکاپ گیری زیادی در وردپرس ساخته شده که برخی از آن ها رایگان است. اما جدای از آن که هیچکدام از افزونه های رایگان کلیه امکانات را به شکل رایگان ارائه نمی دهد، از طرف دیگر هیچ افزونه ای به خوبی و قدرتمندی Backupbuddy، محبوب ترین افزونه وردپرس در این زمینه نمی رسد.

back2

این افزونه هر آن چه را که شما برای بکاپ گرفتن نیاز دارید در اختیارتان می گذارد. نکته بسیار جالب درباره Backupbuddy آن است که از همه سرورها پشتیبانی می کند. شما می توانید به آسانی از هر کدام از بخش های سایت بکاپ بگیرید، فایل بکاپ را به هر نقطه ای که مایل باشید بفرستید، با یک کلیک بازگردانی را انجام دهید، بدافزارها را بیابید و یا از یک هاست با یک کلیک به هاست دیگر مهاجرت کنید.

آن چه Backupbuddy را به یک افزونه درجه یک بدل می کند قابلیت های مهم، برجسته و کلیدی آن است که تمام امکانات را یکجا در اختیار کاربر قرار می دهد. شما می توانید زمان بندی کنید که هر دسته از بکاپ ها (بکاپ از بخش های مختلف سایت، دیتابیس و یا تمامی فایل ها) در چه زمان انجام شده و در چه بازه ای تکرار شود. می توانید بکاپ های روزانه، یک روز در میان، هفتگی، ماهانه و .. را برنامه ریزی کرده و دیگر همه چیز را به افزونه بسپارید.

back1

شما می توانید فایل بکاپ را در هاست تان ذخیره کرده، یا به افزونه بگویید آن را به ایمیل تان بفرستد. همچنین در هر کدام از حساب دهای ذخیره ابری تان مثل دراپ باکس و گوگل درایو هم که خواستید می توانید آن را ذخیره کنید. علاوه بر این ها سرویسی به نام Backupbuddy Stash نیز وجود دارد که به شما یک گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان هدیه می دهد که می توانید فایل ها را به آن جا منتقل کرده و از طریق پنلی که در اختیارتان قرار می گیرد آن را مدیریت کنید.

restore-wordpress

از طریق سرویس iThemes Sync هم می توانید پشتیبان گیری تمام سایت های خود را یکجا مدیریت نموده و آن ها را سازماندهی کنید. به کمک این افزونه شما به طور زنده در جریان همه فعالیت ها قرار می گیرید و از میزان پیشرفت کار مطلع می شوید. با یک بار برنامه ریزی کردن همه کارها به طور خودکار انجام شده و شما دیگر نیازی نیست نگران چیزی باشید.

wordpress-backup-plugin

 

 

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول , , , , , , ,

اطلاعات محصول

 • قیمت
  :

  ۸,۵۰۰ تومان

 • تاریخ انتشار
  :

  ۲۶ آبان ۱۳۹۵

 • آخرین بروزرسانی
  :

  ۲۶ آبان ۱۳۹۵

 • اندازه فایل
  :

  4.7 مگابایت

 • دسته بندی ها
  :

ویژگی‌های محصول

دیدگاه بگذارید

avatar
  اطلاع‌رسانی  
اطلاع‌رسانی درباره

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.