ضوابط و مقررات خرید از سایت فرشمی

ضوابط خرید فرشمی:

۱- به ازای پرداخت از طریق این صفحه، خریدار یک فایل قابل دانلود از مارکت فرشمی دریافت خواهد نمود که مطابق با این فاکتور وجه آن را پرداخته است.

۲- خریدار متعهد می‌گردد فایل دریافت شده از این طریق را به غیر واگذار نکرده و حق فروش آن را چه از طریق آنلاین و چه به هر روش دیگر ندارد. این فایل منحصرا از طریق مارکت فرشمی تولید و عرضه شده و حقوق ارایه آن به شکلی که در مارکت ارایه می‌شود برای مارکت فرشمی محفوظ است.

۳- مارکت فرشمی بر اساس لایسنس خریداری شده متعهد به انجام پشتیبانی از محصولات تهیه شده از طریق این مارکت است. این مارکت به درخواست‌های پشتیبانی حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از زمان ارسال پاسخگو خواهد بود.

تبصره ۱ – پشتیبانی از محصولات تنها منحصر به قابلیت‌های راستچین، ترجمه و همه آن مواردی است که توسط فرشمی روی فایل اصلی انجام پذیرفته است. بدیهی است پشتیبانی از محصول لزوما شامل راهنمایی در باب عملکرد، آموزش و رفع ایرادات نرم‌افزاری نمی‌گردد.

تبصره ۲ – در لایسنس اختصاصی و طلایی، گروه مارکت فرشمی موظف است در صورت درخواست مشتری، نصب و راه‌اندازی محصول را روی یک دامین لایو، انجام دهد. بدیهی است آموزش چگونگی استفاده و تنظیمات نهایی بر عهده مارکت نبوده و هیچ مسئولیتی از این بابت شامل فروشنده محصول نخواهد بود

۴- پشتیبانی محصول بر اساس لایسنس خریداری شده (از ۱ تا ۶ ماه) به صورت رایگان خواهد بود و پس از این زمان، پشتیبانی محصول مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

۵- تمامی محصولات ارایه شده در فرشمی چه محصول انگلیسی و چه محصولات فارسی شده٬ اورجینال بوده و به صورت ارزی از فروشنده/سایت‌های خارجی خریداری شده است. این محصولات مطابق با لایسنس GPL به صورت بازنشر توسط مارکت فرشمی ارایه می‌گردند. ایرادات و مشکلات فنی موجود در نرم‌افزار مربوط به سازنده آن بوده و هیچ مسئولیتی از این بابت متوجه فرشمی نخواهد بود.

۶-  محصولات ارایه شده در مارکت فرشمی از لحاظ امنیتی بررسی شده و با آنتی‌ویروس‌های مختلف تست می‌گردند. لذا محصول دریافت شده توسط مشتری از هرگونه آلودگی به کدهای مخرب مبراست. اما چنانچه پس از نصب محصول روی یک دامین، به علل بیرونی همچون نفوذ هکرها و یا آلوده بودن سرور، ویروس و یا کد مخربی به کدهای فایل راه یابد مسئولیتی از این بابت متوجه مارکت فرشمی نخواهد بود.

۷- خریدار متعهد می‌گردد از فایل‌ها و محصولات خریدارای شده از مارکت فرشمی در هیچ سایت و پایگاه اینترنتی که محتوای آن شامل بدافزار و فایل مخرب، مضامین تروریستی و ضد حقوق بشر و یا ضد اخلاقی، مروج خشونت، و یا تصاویر و محتوای مستهجن و هرگونه محتوایی مغایر با قوانین بین المللی و قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران باشد استفاده نکند.

۸- کلیک بر روی دکمه پرداخت به منزله پذیرفتن تمام این ضوابط از جانب خریدار می‌باشد.