شرایط و مقررات همکاری

گروه فرشمی نت‌ورک در روهای انتهای بهار ۱۳۹۶ سیستم بازاریابی خود را راه‌اندازی کرده تا فروش محصولات خود را به کمک همکاران گسترده‌تر کند. از آنجا که ما به اتفاق بر این موضوع باور داریم که هر کاری که تصمیم بر انجام آن شد می‌بایست به بهترین شکل و با درنظر گرفتن تمام جوانب انجام شود لذا سیستمی کامل را در این مورد به راه‌ انداخته‌ایم.

روش کار تقریبا به مانند تمام سیستم‌های همکاری در فروش یا Affiliate موجود در سطح مارکتینگ دنیاست. و شرایط و مقررات آن به شرح زیر است:

۱- هر کاربری که در سایت ثبت نام کند قادر است به عنوان همکار فروش یا معرف یا بازاریاب فعالیت خود را آغاز کند. برای شروع به کار تنها کافی است ثبت نام خود را به عنوان همکار تکمیل کرده و پس از تایید اکانت، پنل بازاریابی در اختیار وی قرار گرفته و از طریق لینک اختصاصی خود می‌تواند به کسب درآمد بپردازد.

۲- هر بازاریاب پنلی در اختیار دارد که جزئی‌ترین گزارشات مربوط به فعالیت وی در آن درج می‌شود. از میزان پرداخت‌ها، معوقات، بازدیدها، ارجاعات و .. . به هر بازاریاب لینکی اختصاص می‌یابد که در اصطلاح به آن لینک ارجاع یا معرف گفته می‌شود. این لینک، کلید درآمد و فعالیت بازاریاب است. بازاریاب می‌بایستی آغاز به معرفی و تبلیغ و ترویج محصولات فرشمی از طریق این لینک کند و هر مشتری که از این لینک وارد سایت شود، هر خریدی که به صورت مادام‌العمر در شبکه فرشمی انجام دهد کمیسیون و پاداش آن به حساب بازاریاب منظور می‌گردد.

۳- کمیسیون‌های بازاریاب در چند سطح تقسیم شده است. هر چقدر فعالیت بازاریاب بیشتر بوده و به حد نصاب لازم برای دریافت رتبه بالاتر دست یابد در آن صورت کمیسیون وی افزایش می‌‌یابد. همچنین پاداش‌های عملکرد نیز به صورت خودکار برای وی منظور می‌گردد.

تبصره – بازاریابی چندسطحی یا MLM در این سیستم راه‌اندازی شده و زیرمجموعه‌های هر همکار که خود به عنوان همکار فروش مشغول فعالیت شوند بخشی از کمیسیون‌های آنها به حساب سرگروه منظور خواهد شد. لذا همکاران می‌توانند به صورت تیمی در این سیستم فعالیت کنند.

۴- در حال حاضر کمیسیون های تعریف شده برای سیستم از ۲۰ تا ۳۰ درصد است. همچنین فعالیت‌های دیگری از جمله ثبت نام در سطوخ بالای همکاری شامل پاداش خواهد بود.

۵- در صورتی که بازاریاب درخواست دهد امکان خود-ارجاعی برای او فعال خواهد شد و در سایت با تخفیف بازاریابی می‌تواند خرید کند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که درآمد بازاریاب به کیف پول او منتقل شده و او بتواند از این اعتبار به خرید از سایت فرشمی نیز بپردازد.

۶- مجموع درآمدهای کسب شده توسط بازاریاب، در پایان هر هفته به حساب وی واریز خواهد شد. برای این منظور لازم است که بازاریاب، شماره کارت خود را در فیلد مربوطه در حساب کاربری‌اش وارد کرده باشد.

۷- همکار می‌تواند در هر زمان درخواست تسویه دهد. حداقل موجودی لازم در سبد درآمدی جهت واریز به حساب می‌بایستی ۵۰ هزار تومان باشد. در سطوح بالاتر این مبلغ به ۳۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.

۸- همکاران سطوح بالاتر کارمزدهای مربوط به مشتریانی که به آن‌ها متصل شده‌اند (یعنی بار اول از طریق لینک آنها وارد سایت شده‌اند) را به صورت مادام‌العمر دریافت خواهند کرد. یعنی مشتری مربوطه به آن‌ها متصل شده و در هر زمانی که یک خرید انجام دهد کارمزد مربوطه به حساب بازاریاب منظور می‌گردد. این فرآیند در طول زمان موجبات یک درآمد ثابت خوب را برای بازاریاب فراهم خواهد کرد.

۹- این امکان وجود دارد که در آینده سیستم پرداخت خودکار برای همکاران فراهم شده و درآمد آنها به صورت خودکار به حساب‌شان واریز گردد.

۱۰ – این امکان نیز وجود دارد که یک مشتری در هنگام خرید نام یک همکار را درج کرده تا پاداش آن خرید به حساب وی واریز گردد. بدیهی است که میزان پاداش بر اساس سطح همکاری تعیین خواهد شد.

 

جهت بهره‌مندی از سیستم همکاری در فروش شبکه فرشمی، و بهره‌مندی از حقوق و مزایای آن به پنل همکاری رفته و ثبت نام کنید. در صورتی که عضو سایت باشید تنها اطلاعات مربوط به همکاری از شما سوال می‌شود و نیاز نیست که اطلاعات حساب را دوباره وارد کنید.