افزونه بلاگ نویسی زنده برای وردپرس

دسته بندی , در ۲۸ دی ۱۳۹۵ توسط همایون آزادپور

افزونه Dojo Live blog یک افزونه بلاگ نویسی زنده برای وردپرس است که توسط آن می توانید رویدادهای مختلف را به طور زنده برای مخاطبان تان گزارش کنید. این افزونه حرفه ای تمام امکاناتی را که وبسایت های بزرگ جهت گزارش زنده تصویری رویدادها از آن بهره می برند را یکجا عرضه می دارد.

 

 

سایت خود را به یک سایت حرفه ای نبدیل کنید

با قرار دادن گزارش های زنده در وبلاگ و یا سایت خبری خود، به سایت تان جلوه حرفه ای ببخشید. افزونه لایو دوجو تمام امکانات حرفه ای مخابره خبر زنده را در اختیار شما و نویسندگان گروه تان قرار می دهد.

هوشمندترین انتخاب برای سایت های خبری، مجله ای و خبرگذاری

بهترین راه برای جذب و گسترش مخاطبان

امروزه در بسیاری از سایت های مطرح و بزرگ دنیا و کشور خودمان، که وظیفه خبررسانی در حوزه های مختلف را به عهده گرفته اند، گزارش زنده و لحظه به لحظه رویدادهای مهم، بخشی جدانشدنی از برنامه خبری به شمار می رود. حتما شما هم به عنوان مخاطب، بسیاری از این رویدادها را که امکان مشاهده حضوری نداشته اید، از طریق این سایت ها دنبال کرده اید. وبلاگ نویسی زندهِ یکی از روش مدرن و مؤثر در جذب و افزودن گستره مخاطبان برای هر وبسایت است که میزان حرفه ای بودن وبسایت را نشان داده و تعامل مخاطبان با سایت های خبری را ارتقا می بخشد.

این افزونه دارای قالب و فایل ترجمه به صورت پیشفرض نبوده و همکاران ما در فرشمی، با تولید قالب ترجمه به فارسی سازی بخش سمت کاربر و بخشی از پنل ادمین پرداخته اند که در بسته دریافتی شما وجود خواهد داشت.

[ultimate-faqs include_category=’%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84′ ]

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول , , ,

اطلاعات محصول

ویژگی‌های محصول

دیدگاه بگذارید

avatar
  اطلاع‌رسانی  
اطلاع‌رسانی درباره

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.