افزونه مدیریت فایل WordPress Real Media library

دسته بندی , , در ۷ بهمن ۱۳۹۷ توسط همایون آزادپور

افزونه مدیریت فایل٬ تصویر و ویدیو | real media library

یکی از افزونه های مورد نیاز برای هر وبمستر؛ افزونه‌ای که به کمک آن بتوانید فایل‌های‌تان را مدیریت کنید. تمام وبمسترها با این تجربه روبرو شده‌اند که وقتی که سایت‌‌شان از فایل و تصویر و ویدیو پر شد با سردرگمی روبرو شده‌اند. فکر کنید کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌تان برنامه مدیریت فایل نداشته باشد٬ آن گاه شما چطور می‌توانی از میان صدها فایل٬ فایل مورد نظرتان را پیدا کنید. شاید بگویید که از اینترنت دانلود می‌کنید. در آن صورت باید یک هارد صد ترابایتی و یا یک هاست بسیار وسیع داشته باشید.

وبمستری به کمک افزونه مدیریت فایل بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد بود. مانند روزنامه‌نگاری و نشر٬ که از میان ده ها مطلب و تصویر٬ باید تصاویر و مطالب مرتبط را پیدا کرد. حال شما می‌توانید فولدرهای مختلفی برای هر موضوع خاص ایجاد کنید و فایل‌های‌تان را درون آن قرار دهید و هر وقت که خواستید به سادگی به آن دست یابید. همچنین به کمک جستجوی پیشرفته به راحتی فایل‌ها و تصاویر مورد نظرتان را بیابید.

در میان افزونه‌های مدیریت رسانه برای وردپرس٬ این یکی از همه محبوب‌تر و قدرتمندتر است. بیش از ۱۰ هزار نصب و با رتبه ۵ یکی از برترین افزونه‌های پرمیوم وردپرس در این زمینه به شمار می‌رود. پس در دانلود آن تردید نکنید. چه خوب است این را در ابتدای راه‌اندازی هر کدام از سایت‌های‌تان نصب کنید تا در آینده به دردسر نیفتید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول , ,

اطلاعات محصول

ویژگی‌های محصول

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.