افزونه پیشرفته ارتقای سئوی سایت Rich Snippets

دسته بندی , , در ۱۱ تیر ۱۳۹۶ توسط همایون آزادپور

آیا می‌خواهید سایت‌تان در صفحات نتایج گوگل بدرخشد؟ آیا دوست دارید بدون صرف هزینه‌های هنگفت برند خود را به اوج برسانید و مشتری‌ها و بازدیدکنندگان را چند برابر کنید؟ با افزونه rich snippets همه این کارها را به سادگی و بدون کدنویسی و صرف زمان و هزینه بسیار می‌توانید انجام دهید.

حرفه‌ای‌ها ارزش این افزونه را می‌دانند. این افزونه همچون مرواریدی درخشان است که به کمک کسب و کارها می‌آید. برای انجام عملکرد داده‌های ساختاربندی شده در وبسایت، که مورد خوانش و وجه گوگل قرار بگیرد، توسعه دهندگان و طراحان سایت مجبورند ساعت‌ها و روزها وقت صرف ایجاد کدهای مشخص برای خوشایند گوگل بکنند. این افزونه کار را برای صاحبان وبسایت‌ها آسان کرده است.

برای مشاهده توضیحات کامل و راهنمای کارکرد افزونه به این صفحه در آکادمی فرشمی مراجعه کنید:

راهنمای کامل افزونه

با مطالعه این صفحه اهمیت و ارزش این افزونه را به طور کامل درخواهید یافت. با استفاده از این افزونه می‌توانید اطلاعات شرکت خود از قبیل شماره تلفن و آدرس، اطلاعات محصولات‌تان از قبیل قیمت و موجودی، نقد و بررسی محصول و نمایش تعداد ستاره‌های آن، رویدادهای آینده و توضیحات راجع به کارکنان و کلی اطلاعات دیگر را در صفحه نتایج گوگل به نمایش درآورید و بازدیدکنندگان را جذب و به سایت خود سرازیر کنند زیرا سایت شما مانند یک برند حرفه‌ای به نظر خواهد رسید.

 

[rwp-review id=”0″]

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول ,

جستجو

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

اطلاعات محصول

ویژگی‌های محصول

دیدگاه بگذارید

avatar
  اطلاع‌رسانی  
اطلاع‌رسانی درباره

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.