افزونه پیشرفته ارتقای سئوی سایت Rich Snippets

در , , روشن ۱۱ تیر ۱۳۹۶ توسط فرشمی استودیو

آیا می‌خواهید سایت‌تان در صفحات نتایج گوگل بدرخشد؟ آیا دوست دارید بدون صرف هزینه‌های هنگفت برند خود را به اوج برسانید و مشتری‌ها و بازدیدکنندگان را چند برابر کنید؟ با افزونه rich snippets همه این کارها را به سادگی و بدون کدنویسی و صرف زمان و هزینه بسیار می‌توانید انجام دهید.

حرفه‌ای‌ها ارزش این افزونه را می‌دانند. این افزونه همچون مرواریدی درخشان است که به کمک کسب و کارها می‌آید. برای انجام عملکرد داده‌های ساختاربندی شده در وبسایت، که مورد خوانش و وجه گوگل قرار بگیرد، توسعه دهندگان و طراحان سایت مجبورند ساعت‌ها و روزها وقت صرف ایجاد کدهای مشخص برای خوشایند گوگل بکنند. این افزونه کار را برای صاحبان وبسایت‌ها آسان کرده است.

برای مشاهده توضیحات کامل و راهنمای کارکرد افزونه به این صفحه در آکادمی فرشمی مراجعه کنید:

راهنمای کامل افزونه

با مطالعه این صفحه اهمیت و ارزش این افزونه را به طور کامل درخواهید یافت. با استفاده از این افزونه می‌توانید اطلاعات شرکت خود از قبیل شماره تلفن و آدرس، اطلاعات محصولات‌تان از قبیل قیمت و موجودی، نقد و بررسی محصول و نمایش تعداد ستاره‌های آن، رویدادهای آینده و توضیحات راجع به کارکنان و کلی اطلاعات دیگر را در صفحه نتایج گوگل به نمایش درآورید و بازدیدکنندگان را جذب و به سایت خود سرازیر کنند زیرا سایت شما مانند یک برند حرفه‌ای به نظر خواهد رسید.

 

[rwp-review id=”0″]

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول ,

اطلاعات محصول

ویژگی‌های محصول

دیدگاه بگذارید

avatar
  اطلاع‌رسانی  
اطلاع‌رسانی درباره

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.