بسته چندفروشندگی برای edd

نسخه محصول
1.0.1
زبان
تاریخ انتشار
9 شهریور 1398
تعداد خرید
افزودن به فهرست علاقه‌مندی
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

مارکت پلیس محصولات دانلودی | چندفروشندگی edd

برای راه‌اندازی فروشگاه فایل و محصولات دانلودی در وردپرس٬ دو راه بسیار محبوب وجود دارد. یکی با استفاده از ووکامرس و دیگری با استفاده از افزونه easy digital downloads. ووکامرس اساسا برای محصولات فیزیکی ساخته شده است اما از محصولات دانلودی نیز ساپورت می‌کند. در کنار آن٬ افزونه edd به طور اختصاصی برای فروشگاه های دانلودی طراحی شده و بدون شک کار با آن آسان تر است.

هر کدام از این روش‌ها محاسن خود را دارد. مثلا برای ووکامرس٬ قالب‌های آماده بسیار زیادی وجود دارد در حالی که برای edd قالب‌های کمی وجود دارد. اما قالب‌های ووکامرس٬ تعداد کمی‌شان برای فروشگاه دانلودی آماده‌سازی شده است. قالب‌های edd نیز به طور کامل برای فروشگاه دانلودی طراحی شده‌اند و نیاز به کار اضافه‌ای وجود ندارد.

حال آگر به دنبال ایجاد مارکت پلیس و یک فروشگاه چندفروشندگی باشید٬ کارتان از این هم سخت‌تر است. چرا که برای مارکت پلیس ووکامرس٬ می‌بایست از افزونه های چندفروشندگی مثل دکان استفاده کنید که این باز هم انتخاب‌های شما را در مورد قالب محدودتر می‌کند. قالب‌های مناسب٬ برای راه‌اندازی مارکت پلیس محصولات دانلودی٬ بسیار محدود است بخصوص برای آن که با افزونه های مورد نیاز هم باید سازگار باشد.

ما برای رفع این مشکل٬ که برای کاربران زیادی وجود دارد تصمیم گرفتیم٬ یک بسته آماده از محصولات مورد نیاز برای راه‌اندازی یک مارکت پلیس و فروشگاه محصولات دانلودی بر پایه افزونه edd ارایه کنیم که به کمک آن شما بتوانید به راحتی مارکت پلیس خود را راه‌اندازی کنید.

 

مارکت پلیس با افزونه fes

افزونه Frontend Submissions برای edd و یا همان fes٬ یک افزونه چند فروشندگی برای edd (مانند دکان برای ووکامرس) می‌باشد که به شما کمک می‌کند مارکت پلیس خود را راه‌اندازی کنید. مانند ووکامرس٬ شما برای آن که امکانات کاملی برای فروشگاه‌تان مهیا کنید٬ به افزونه های دیگری نیز نیازمندید. ما نسخه فارسی تمام این افزونه ها را در این بسته برایتان مهیا کرده‌ایم.

 

نسخه فارسی افزونه های زیر:

چند فروشندگی برای edd یا frontend submissions

کمیسیون های فروشندگان یا edd commissions

عضویت ویژه و فروش اشتراک یا edd all access

بروزرسانی محصولات یا fes product updates

توضیحات محصولات یا fes product details

پیشخوان مشتری edd یا edd customer dashboard

 

 

 

شما باید وارد شده و محصول را خریداری کرده باشید تا بتوانید یک ارزیابی ثبت کنید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورت وجود سوال یا مشکل به پورتال مشتریان مراجعه کنید. راهنمای استفاده، آموزش محصولات و راهنمای رفع اغلب مشکلات در پایگاه دانش این پورتال موجود است. همچنین می‌توانید از طریق تیکت و یا بخش پرسش فوری، مشکلات خود را با کارشناسان در میان بگذارید.
  • در صورت وجود مشکلی در محصول که امکان استفاده از آن را برای شما غیرممکن کند تا ۲۴ ساعت ضمانت بازگشت وجه وجود دارد
  • برای دانلود رایگان این محصول و سایر محصولات، می‌توانید اشتراک ویژه تهیه کرده و به صدها مشترک فرشمی بپیوندید
  • مشترکین گرامی می‌توانند از طریق پنل کاربری > پشتیبانی مشترکین، درخواست آپدیت و یا مشکل در دانلود را مطرح نمایند.