قالب همه منظوره Divi + صفحه ساز قدرتمند دایوی

دسته بندی , , , در ۱۲ مهر ۱۳۹۵ توسط همایون آزادپور

دایوی قالبی است که طراحان وب نمی خواهند شما از آن باخبر باشید. دایوی یک قالب همه کاره است که با آن می توانید هر نوع سایتی را بسازید و به مشتریان تان ارائه دهید. بدون نیاز به دانش کدنویسی می توانید مشتریان خود را حیرت زده کنید. امروز در فرشمی آخرین نسخه این قالب شگفت انگیز را قرار می دهیم. (راست چین و فارسی سازی شده)

نسخه فعلی قالب: ۳.۱۹.۳

نسخه فعلی افزونه: ۲.۱۹.۳

دایوی یکی از پرفروش ترین قالب های الگانت تمز است که با ساختار مدرن خود و بر پایه اصول طراحی ساخته و بهینه سازی شده است به طوری که با توجه به امکانات جامعی که در اختیارتان قرار می دهد سرعت سایت تان را کاهش نمی دهد.

اختصاصی فرشمی – قالب دایوی (نسخه فارسی) به همراه افزونه صفحه ساز قدرتمند Divi Builder

 

به همراه افزونه تقویت کننده Divi Booster فقط در فرشمی

 + مجموعه قالب آماده صفحات فرود به صورت رایگان

 

و پکیج فونت های زیبای فارسی

 

diviadmin1

 

نقد و بررسی قالب و صفحه ساز Divi

 

در پاییز سال ۲۰۱۵ الگانت تمز افزونه صفحه ساز دایوی را معرفی کرد که به عنوان یک صفحه ساز گرافیکی جامع طراحی شده بود. این افزونه از طرف الگانت تمز به دنبال شکایت های معمول کاربران در پیرامون قالب دایوی و برای حل آن مشکلات ارائه شد.

همچنان که مشتریان قالب دایوی را دوست می داشتند از طرفی نگران قابلیت انتقال آن بودند. زمانی که شما می خواستید قالب خود را تغییر دهید انبوهی از شورت کدها را که توسط قالب دایوی ساخته شده بود در برگه ها و نوشته های خود باقی می گذاشتید.

افزونه صفحه ساز دایوی برای حل مشکلات نقل و انتقال برای کاربرانی که هر لحظه امکان داشت از این قالب به قالب دیگری سوئیچ کنند ساخته شد. همچنین این افزونه آمده بود تا کار خلق صفحه ها و پست های زیبایی را که در تمام نمایشگرها عالی به نظر برسد را هموار و آسان کند.

در ادامه نگاهی موشکافانه تر به قابلیت های عرضه شده توسط قالب و همچنین افزونه divi خواهیم انداخت و بخش های مختلف آن را بررسی خواهیم کرد.

 

– قابلیت طراحی بینهایت سایت با طرح های مختلف:

همان طور که توضیح داده شد، میتوانید با استفاده از قالب وردپرس دیوی هر نوع سایتی را ایجاد نمایید. شرکت، نمونه کار، شخصی و … .

diviadmin1

 

قدرت بالای قالب وردپرس دیوی باعث شده تا شرکت الگانت تمز تصمیم بگیرد که چندین پیشنمایش برای این قالب قدرتمند آماده کند تا ویژگی های آن را به نمایش بگذارید. مشاهده این پیشنمایش ها را به شما توصیه میکنیم:

دموی دایوی اصلی

 دموی فارسی دایوی

دموی شرکتی خلاق

 

– صفحه ساز منحصر به فرد و قدرتمند:

یکی از وجوه تمایز قالب وردپرس دیوی، صفحه ساز جدید، منحصر به فرد و قدرتمند شرکت الگانت تمز بر روی این قالب است. این صفحه ساز قدرتمند امکانات و شورت کدهای بسیار زیاد و کاربردی را در اختیار شما قرار میدهد که تنها با کشیدن و رها کردن عناصر، میتوانید آنها را به صفحه وب خود اضافه کنید. کار با این صفحه ساز قدرتمند بسیار لذت بخش است.

 

 

 

– امکانات شخصی سازی زیاد و به صورت زنده:

قالب وردپرس دیوی مجهز به یک شخصی ساز زنده (Live Customizer) است که به شما اجازه میدهد تا به صورت زنده تغییراتی که بر روی سایت اعمال میکنید ببینید. با استفاده از این ابزار میتوانید مثلا رنگ بندی بخش های مختلف سایت را به صورت زنده آنقدر تغییر دهید تا به رنگ مورد نظر خود برسید و درنهایت تغییرات را ذخیره کنید تا بر روی سایت اعمال گردد.

%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4%db%8c%e2%80%8c%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%b4%d9%85%db%8c-%d8%af%d9%85%d9%88-%db%8c%da%a9-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%a8

 

– قابلیت تغییر عرض محتوای سایت:

اکنون سایت های برپا شده با قالب دیوی این امکان را خواهند داشت تا عرض وبسایت خود را به بیشترین مقدار خود گسترش داده و کشیده کنند. این ویژگی به صورت کاملا ویژه با رزولوشن بسیار بالا برای انواع نمایش گر ها قابل تعمیم و هماهنگ سازی شده است.

divi-content-width

 

– قابلیت تغییر عرض سایدبار:

شما به سادگی می توانید عرض سایدبار خود را برای تغییر در بخش هایی نظیر سایدبار برگه ها، سایدبار نوشته ها، برگه های بایگانی، برگه های دسته بندی ها و همه قسمت هایی که به نوعی نیاز به سایدبار دارند و در آن ها نمایش پیدا می کند، تعییر و تغییر دهید.

global-sidebar-width1

– قابلیت تغییر ارتفاع هدر سایت:

لوگوی های متفاوت در اندازه، نیازمند تغییر در سربرگ و فهرست سایت هستند تا هماهنگ سازی بین این عناصر و بخش ها صورت گیرد. اما همیشه این کار آسان نبوده و برای برخی از افراد گیج کننده و سخت است. با استفاده از قابلیت تعیین و تغییر اندازه لوگوی سایت در قالب دیوی شما می توانید این امکان را به صورت کملا زنده با تغییر پارامتر های تعبیه شده در شخصی سازی پوسته،  تغییرات اعمالی خود را مشاهده و ذخیره کنید.

header-height

 

– فهرست تمام شفاف و یا نیمه شفاف:

یکی از شخصی سازی های پوسته دیوی در رابطه با فهرست ها، استفاده از تنظیماتی برای شفاف قرار دادن پسزمینه فهرست ها در سربرگ می باشد. قالب دیوی به صورت خودکار ارتفاع فهرست را محاسبه کرده و فاصله های مناسب را برای فهرست در اطراف قرار می دهد. با این کار تمامی فهرست ها در یک ردیف قرار میگیرند. در این حالت کاربر با انجام گزینه های شخصی سازی برای رنگبندی و شفایت پسزمینه، می تواند استایل دلخواه خود را برای فهرست و پسزمینه اعمال کند.

divi-2-4-transparentnav

 

– چندین نوع هدر زیبا برای سایت:

قالب وردپرس Divi دارای چندین طرح زیبا و مختلف برای هدر سایت است که با توجه به نیاز و سلیقه، میتوانید از هر یک از آن ها در سایت استفاده کنید. شما میتوانید به راحتی طرح مورد نظر را از تنظیمات قالب انتخاب و در سایت فعال کنید.

 

ویژگی های افزونه صفحه ساز divi

پس از نصب و فعالسازی افزونه دایوی بیلدر، یک دکمه جدید به ویرایشگر وردپرس اضافه می شود با عنوان “استفاده از صفحه ساز دایوی”. با فعال کردن این دکمه شما می توانید صفحات خود را با استفاده از دایوی خلق کنید.

۱- کتابخانه / درون ریزی / برون بری

 

قابلیت درون ریزی و برون بری عناصر صفحه، ردیف ها، ماژول ها و کل قالب صفحه می تواند در زمان موجب صرفه جویی زیادی شود. دایوی این پروسه را بینهایت ساده و کاربرپسند کرده است. وقتی که شما یک صفحه فرود را تکثیر کرده و در سایت دیگری به کار می برید یا یک ردیف و ماژول را کپی کرده و در صفحه دیگری استفاده می کنید و حتی تنظیمات و گزینه های قالب را می توانید تکثیر کنید آن وقت از این همه قابل حمل بودن لذت خواهید برد.

علاوه بر امکان درون ریزی و برون بری که به شما کمک می کند کتابخانه قالب های خود را داشته باشید، افزونه صفحه ساز دایوی دارای بیش از ۳۰ طرح و قالب آماده داخلی است که شما تنها با یک کلیک می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

۲- لیدز یا فهرست راهبری دایوی

 

به همراه نسخه ۱.۳ افزونه دایوی، الگانت تمز از قابلیت جدیدی به نام دایوی لیدز پرده برداری کرد. یک ویژگی که برای کمک به شما طراحی شده تا بتوانید با آزمایش قالب های مختلف آن ها را برای کسب بهترین نرخ تبدیل بهینه کنید. برای مثال شما دو سرفصل در صفحه اصلی خود دارید که می خواهید مشخص کنید کدام یک نتیجه و کلیک بیشتری بر روی دکمه “رزرو قرار ملاقات” داشته است.

وقتی اطلاعات کافی دریافت شد آن وقت صفحه ساز دایوی آمار مرتبط را به شما جهت تجزیه و تحلیل نشان می دهد. اهداف شخصی شما بر طبق موضوع هدف تان ممکن است متفاوت باشد اما شما قادرید چنین چیزهایی را رصد کنید:

  • تعداد دفعاتی که روی یک عنصر خاص کلیک شده است
  • چند فروش انجام شده است
  • تعدا ثبت نام های فرم ها
  • چه تعداد از بازدیدکنندگان واقعا مطلب شما را خوانده اند (بر طبق محاسبه میزان اسکرول)

 

۳- بخش ها، ردیف ها و ستون ها

 

داخل هر صفحه شما می توانید تعداد بینهایت بخش بسازید. که هر بخش شامل تعدادی ردیف، ستون و ماژول می تواند باشد. نتیجه نهایی یک قالب برگه قابل شخصی سازی است که تنها چند دقیقه وقت می برد. این قسمت را می توان این گونه صف بندی کرد:

۱- برگه / نوشته

۲- بخش ها

۳- ردیف ها

۴- ستون ها

۵- ماژول ها

 

۴- ماژول های محتوا

 

 

۵- شخصی سازی

 

 

۶- ویرایشگر نقش کاربری

 

 

رابط کاربری صفحه ساز دایوی

 

از صفحه ساز دایوی در چندین سایت استفاده کرده ام و سخت است بتوان رابط کاربری ای را تصور کرد که از این ساده تر کار انجام دهد. مهم ترین بخش هم رابط گرافیکی به شکل کشیدن و رها کردن است که کارکرد آن بسیار ساده و خوب است. همچنین تکثیر بخش ها و ماژول ها هم به سادگی انجام می گیرد. رابط کاربری سریع است. چندین صفحه ساز را پیش از این امتحان کرده ام که بین انجام تغییرات و بارگذاری روی صفحه مکث کوتاهی وجود داشته ام با دایوی همه چیز سریع صورت می گیرد.

یکی از مشکلاتی که در نسخه های قبلی دایوی وجود داشته و آن را تذکر داده بودیم انجام تمام پروسه های دایوی در بک اند بوده به طوری که شما باید تغییرات را انجام می دادی و پس از ذخیره به سراغ پیش نمایش رفته و نتیجه تغییرات خود را مشاهده می کردید. نبود یک رابط گرافیکی زنده که همزمان بتوانید تغییرات را در عمل مشاهده کنید، یکی از مهم ترین ضعف های دایوی بود که در بروزرسانی ها این معضل حل شد. اکنون با رابط گرافیکی زنده، سریع و پویای دایوی، کمترین رقیبی می توان یافت که تمام امکانات یک صفحه ساز را یک جا و به بهترین شکل ارائه دهد.

نسخه به روز دایوی را از فرشمی دریافت کنید. نسخه فرشمی علاوه بر افزونه و قالب و صفحه ساز دایوی، دارای افزونه تقویت کننده دایوی یعنی Divi Booster نیز می باشد که به وسیله این پکیج شما می توانید ده ها سایت زیبا و منحصر به فرد خلق کنید.

 

 

با خرید این قالب، افزونه قدرتمند صفحه ساز  Divi Builder را به عنوان هدیه دریافت کنید. می توانید دموی نمایشی و تست رایگان این افزونه را در اینجا مشاهده کنید.

 

 

[rwp-review id=”0″]

[rwp-table id=”0″]

[ultimate-faqs include_category=’%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84′ ]

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول , , , , , , , ,

جستجو

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

اطلاعات محصول

ویژگی‌های محصول

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 رشته نظرات
0 پاسخ های رشته‌ای
0 دنبال کنندگان
 
نظرات دارای بیشترین بازتاب
نظرات داغ
1 نویسندگان نظر
همایون آزادپور نظردهندگان جدید
  اطلاع‌رسانی  
جدیدترین قدیمی‌ترین بالاترین رای
اطلاع‌رسانی درباره

ارزیابی‌ها

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.