مجموعه ادآن ها و افزونه های اضافی برای افزونه نوبت دهی بوکلی | ‌Bookly addons

تاریخ بروزرسانی
نسخه محصول
زبان
تاریخ انتشار
20 دی 1397
تعداد خرید
۷۵,۰۰۰ تومان
  خرید این محصول

ادآن افزونه نوبت دهی بوکلی | محبوب ترین افزونه های رزرواسیون وردپرس | پکیج افزونه bookly

از آنجا که فرشمی همواره به دنبال راضی کردن مشتریان خود است٬ حال کامل‌ترین پکیج ادآن های افزونه نوبت دهی بوکلی که مورد تقاضای کاربران بسیاری بود در اینجا ارایه می‌شود.

 

افزونه نوبت دهی بوکلی٬ مطرح‌ترین و پرفروش‌ترین افزونه در زمینه نوبت دهی و رزرواسیون آنلاین برای وردپرس است. این افزونه در ایران و برای کاربران ایرانی نیز کاملا شناخته شده بوده و بسیار محبوبیت یافته است. تعداد فروش این افزونه در مارکت‌های ایرانی نیز رشد چشمگیری داشته است و همه‌ی اینها نشان از قدرت و کیفیت بالای این افزونه است. اما متاسفانه بسیاری از قابلیت‌های مورد نیاز و جذاب٬ به صورت افزونه اضافی یا ادآن قرار داده شده و به صورت جداگانه در بازار ارایه شده است. بسیاری از کاربران ما از عدم وجود این افزونه‌ها در مارکت‌های ایرانی٬ ناخرسند بوده و خواستار عرضه این افزونه‌ها در جهت رفع نیازهای وبسایت‌های‌شان بوده‌اند.

بالاخره ما تصمیم گرفتیم به این نیاز کاربران‌مان نیز پاسخ گفته و تا آن جایی که در توان‌مان بوده افزونه‌های مورد درخواست کاربران را به صورت یک پکیج آماده کرده و در مارکت فرشمی منتشر کنیم. اکنون فرصت تحقق آن وعده فرا رسیده است.

 

 

چه افزونه‌هایی در این بسته قرار دارد؟ (کامل ترین پکیج ادآن های افزونه bookly)

همچنان که می‌دانید ما به طور مرتب افزونه های بیشتری برای این فهرست تهیه کردیم و اکنون ۱۴ افزونه بوکلی را در این پکیج جامع و منحصربفرد گرد آورده‌ایم. با توجه به قیمت جداگانه هر یک از افزونه‌ها٬ خرید این پکیج بسیار بصرفه است و در واقع شما با پرداخت بهای یکی از افزونه ها به تمامی آنها دسترسی خواهید داشت. بسیاری از این افزونه ها برای اولین بار در ایران و تنها در مارکت فرشمی ارایه شده است.

 

افزونه خدمات اضافی – Service Extras addon

آیا همراه با رزروهای‌تان خدمات اضافی هم ارایه می‌دهید. مثلا برای رزرو اتاق اقامتگاه٬ خدماتی مانند پتوی اضافی٬ سرویس و .. ارایه می‌دهید و یا در کنار نوبت دندانپزشکی خدمات مشاوره هم ارایه می‌دهید. به کمک این افزونه می‌توانید خدمات اضافی را در کنار رزروها و نوبت دهی به فروش برسانید.

 

افزودن منطقه جغرافیایی – Locations addon

با این افزونه موقعیت های مکانی سازمان خود را مدیریت کنید. همچنین موقعیت مکانی کارمندان و خدمات دهنددگان تان نیز قابل مدیریت است.

 

افزونه رزروهای تکرار شونده –  Recurring Appoinments addon

به کمک این افزونه مشتریان شما می‌توانند مجموعه کاملی از نوبت‌های تکرار شونده را رزرو کنند. مثلا می‌توانند به صورت هفتگی یا ماهانه نوبت رزرو کنند و افزونه به طور خودکار این نوبت‌ها را مدیریت خواهد کرد.

 

افزونه کدهای تخفیف بوکلی – Coupons addon

و اکنون شما به کمک این افزونه می‌توانید کدهای تخفیف به مشتریان‌تان ارایه کرده تا در هنگام پرداخت مبالغ کمتری پرداخت کنند.

 

افزونه فیلدهای سفارشی – Custom fields addon

با افزونه فیلدهای سفارشی شما می‌توانید فیلدهای مورد نظرتان را به بخش اطلاعات کاربر اضافه کنید و اطلاعات دلخواه‌تان درباره مشتری را اخذ کنید. مثلا برای نوبت دندانپزشکی می‌خواهید شماره ملی و یا سن مشتری را بدانید. تمام این فیلدها را می‌توانید به بخش اطلاعات مشتری وارد کنید تا مشتریان هنگام رزرو آنها را وارد کنند واین اطلاعات در تقویم ادمین شما نیز اضافه شود.

 

افزونه امتیازدهی – Ratings addon

این افزونه بسیار جذاب و کاربردی این امکان را می‌دهد تا مشتریان بتوانند به کارمندان و هر کدام از سرویس‌های شما امتیاز دهند و شما کیفیت کار خدمات دهندگان خود را ارزیابی کنید.

 

افزونه پکیج های خدمات بوکلی – Packages addon

آیا مشتریان شما به طور مداوم از خدمات شما استفاده می‌کنند. پس چرا پکیج‌های تخفیفی به آنها ارایه ندهید؟ به کمک این افزونه می‌توانید بخشی از خدمات خود را در قالب پکیج به مشتریان ارایه دهید و فروش خود و وفاداری کاربران را افزایش دهید. همچنین می‌توانید زمان اعتبار برای پکیج‌ها تعیین کنید تا مشتریان در آن دوره زمانی از آن استفاده کنند.

افزونه داشبورد کارمندان – Staff Cabinet جدید

و اما این ادآن که مورد تقاضای بسیاری از کاربران ما بود و ما برای تامین رضایت کاربران آن را تهیه کردیم. با این ادآن می‌توانید یک داشبورد مدیریت به کارمندان‌تان ارایه دهید تا خدماتی که ارایه می دهند را مدیریت کنند. مثلا اگر یک دفتر خدمات مشاوره وکالت دارید که چند وکیل با شما همکاری می‌کنند٬ می‌توانید به هر کدام از وکلا یک پنل مدیریت اختصاص دهید که نوبت‌های رزرو شده خودشان را مدیریت و بررسی کرده و آخرین درخواست‌ها را به آنها اطلاع‌رسانی کنید.

 

افزونه زنجیره نوبت ها – Chain Appoinments جدید

اگر نیاز دارید که مشتریان بتوانند در یک بازدید تعداد بیشتری سرویس از کارمندان مختلف دریافت کنند این افزونه به کارتان می‌آید. در واقع یک مشتری در یک رزرو می‌تواند چندین نوبت مختلف از چندین ارایه دهنده ثبت کند. مثلا در کلینیک شما٬ کاربر می‌تواند در همان رزروی که انجام می دهد یک نوبت دندانپزشکی٬ یک نوبت چشم پزشکی و یک نوبت داخلی را با هم رزرو کند.

 

افزونه نوبت های چندگانه – Multiply Appoinments جدید

آیا شما نوبت‌های زمان دار مثلا یک ساعته یا یک ربعه ارایه می‌دهید. با این ادآن٬ مشتری شما می‌توانید چند تایم مختلف را در یک نوبت رزرو کند. مثلا برای سه شنبه یک نوبت ۳ تا ۴ عصر و یک نوبت ۶ تا ۷ عصر را رزرو کند و یا دو نوبت پشت سر هم. مثلا برای مشاوره روانشناسی اگر شما وقت نیم ساعته می‌دهید٬ وقتی یک بیمار بخواهد یک ساعت وقت بگیرد به کمک این افزونه می‌تواند دو نوبت پشت سر هم را رزرو کند.

 

افزونه پیشخوان مشتری – Customer Cabinet جدید

این افزونه٬ یک پیشخوان حرفه‌ای برای مشتریان ایجاد می‌کند تا بتوانند رزروهای ایجاد شده و سایر نوبت ها و زمان‌بندی‌های خود را مدیریت کنند

 

افزونه پشتیبانی از چندسایته – Bookly Multisite جدید

این افزونه پشتیبانی از وردپرس شبکه را به بوکلی اضافه می‌کند

 

افزونه فایل های بوکلی – Files addon جدید

این افزونه به افزونه فیلدهای سفارشی بوکلی Custom fields addon برای اجرا نیاز دارد. این افزونه امکان بارگذاری فایل را توسط مشتریان در هنگام رزرو اضافه می‌کند. شما می‌توانید بخش آپلود فایل را به فیلدهای سفارشی در هنگام رزرو جدید اضافه می‌کند

 

افزونه راهکار GPDR برای پیشخوان مشتری – GPDR Solution – Bookly Customer Cabinet جدید

این افزونه امکان موافقت با شرایط GPDR را برای مشتریان فراهم می‌کند. با این افزونه مشتریان امکان دسترسی٬ مدیریت و حذف اطلاعات شخصی و فهرست رزروها در حساب کاربری‌شان فراهم می‌کند. مشتریان می‌توانند پروفایل‌شان را حذف کنند٬ سوابق رزروها و اطلاعات‌شان را مشاهده کنند و یک نوبت را رزرو مجدد و یا لغو کنند.

 

توجه داشته باشید که تمام این افزونه ها نیازمند نصب و فعال بودن افزونه bookly و افزونه bookly addons هستند. برای تهیه نسخه اصلی افزونه نوبت دهی بوکلی به اینجا مراجعه کنید. افزونه booklly addons داخل بسته محصول وجود دارد.

 

سایت بوکلی

نسخه
Taxonomy
برچسب‌های محصول , , , , , , , , , , ,

شما باید وارد شده و محصول را خریداری کرده باشید تا بتوانید یک ارزیابی ثبت کنید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.