خرید اشتراک دانلود

نتایج نظرسنجی سال ۱۳۹۸ فرشمی

در اطلاع رسانی در 22 خرداد 1399
نتایج نظرسنجی سال ۱۳۹۸ فرشمی 1

سال ۱۳۹۸ سال پر حادثه‌ای بود و برای ما در فرشمی نیز سال سختی بود. از طرفی اتفاقاتی مانند قطع اینترنت و شیوع ویروس کرونا، برای ما نیز مانند سایر مردم ناگوار بوده و متحمل خسارات بسیاری کرده است و از سوی دیگر، شرایط اقتصادی نیز با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بوده است. با توجهه به قواعد خدمات رسانی در فرشمی که همواره بر اولویت رضایت مشتری تاکید داشته، تیم پشتیبانی ما با انبوه درخواست‌هایی مواجه شد که برخی از آنها خلاف معمول بوده و بسیاری از آنها نیز جزو خدمات رایگان به شمار می‌آمد و همین موجب شد تعدادی از اعضای پشتیبانی به خاطر سختی کار، کناره‌گیری کنند.

اما در کنار این مسایل، با تصمیمات به موقع اتفاقاتی مانند فعال شدن فرشمی پرو و اشتراک‌های ویژه، روح تازه‌ای به کالبد فرشمی دمید. سال به پایان رسید و ما طبق روال سال‌های گذشته در پایان سال یک نظرسنجی کلی برگزار کردیم که نتایج آن حتی فراتر از انتظار ما بود و باعث شادی در تیم فرشمی شد. برند فرشمی در سال ۹۱ آغاز به کار کرد و اکنون در نزدیکی ۱۰ سالگی آن قرار دارد. در این نظرسنجی که ۱۱۸ نفر آن را تکمیل کردند، ما توانستیم رضایت ۹۴ درصدی مشتریان را فراهم کنیم که این باعث افتخار مجموعه‌ی ماست و اعتبار تازه‌ای به فرشمی بخشیده است. حال نتایج این نظرسنجی را با شما در میان می‌گذاریم.

 

نتایج نظرسنجی ۹۹:

تعداد شرکت کنندگان تایید شده: ۶۱۸ نفر

تعداد مشتریان قدیمی: ۵۹٪

مشتریان جدید: ۴۱٪

 

خدمات مورد استفاده مشتریان

بیشترین: فروش محصول (۵۳.۶۶٪)

کمترین: طراحی سایت یا سفارشی سازی (۷.۳۲٪)

 

برترین بخش‌های فرشمی بر اساس میزان رضایت:

بهترین بخش: فروش (۴۸.۶۵٪)

ضعیف‌ترین بخش: چت آنلاین (۵.۴۱٪)

 

رضایت از قیمت‌ محصولات فرشمی: بله (۴۳.۲۴٪) و ۱۶.۲۲٪ نیز اعتقاد به ارزان‌تر بودن نسبت به سایر فروشگاه‌ها

 

رضایت از کاربری و قالب سایت فرشمی: 

رضایت کامل (۴۰.۵۴٪)

رضایت نسبی (۴۰.۵۴٪)

 

محاسبه میزان رضایت بر اساس نمره و امتیاز کاربران:

94%

 

با تشکر از شما؛ ما نظرات شما را با دقت بررسی کردیم و انتقادات و پیشنهادات شما نیز در جهت ارتقای کیفیت فروشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین محصولات و خدماتی که درخواست کرده‌اید در اسرع وقت جامه‌ی عمل خواهد پوشید.

دسته بندی ها: اطلاع رسانی

Tags:
WeCreativez WhatsApp Support
برای مشاوره هوشمند خرید از طریق واتساپ، با ما در ارتباط باش. جهت پشتیبانی به پورتال مشتریان مراجعه کن
👋 سلام! چطور میتونم کمک کنم؟